Titulní stránky

Obrázek uživatele PerfectiOn

V tomto článku se zaměřuji na jednu z mnoha vad světa, v němž jsou všichni „dokonalí“.
Ohledně tohoto tématu je vždy spousty povyku, ale nikdy nic nezafungovalo. Nečekám, že můj článek pomůže, spíše se bude válet na hromadě stejných občasných témat novinářů. Jde mi o to objasnit všem lidem a hlavně mladým slečnám, že k dokonalému vzhledu stačí mnohdy jen úsměv.
Masová většina zná z titulních stránek novin „dokonalé“ modelky, vyretušované a bez chyby. Mnoho lidí, ale také vidí jen tu krásnou slečnu, vidí krásné modelky vystavující svá těla na módních molech, ale už nevidí co ony musejí snášet.
Běžně se setkávám se spousty slečen co jsou nespokojené od své šířky očí až po zadek či velikosti nohy, slečny si bohužel neuvědomují, že jsou takové aby se líbily svému protějšku právě takové. Spousty slečen v rozmezí 12-17 někdy i více let, se snaží o postavu dokonalé sex bomby s mírami 90-60-90, pokud se smířili s tím co vše budou muset protrpět jdou do toho. Bulimie & anorexie, jsou dvě nejvážnější poruchy u žen a převážně u dospívajících dívek. Mám v rodině slečnu, která se každý den vážila a když zaznamenala nepatrný nárůst kilogramů klidně celé dny nejedla jen proto aby dostala zpět svou váhu, neuvědomovala si však, že neodbourává jen své „tuky“, ale také svou imunitu.
Je ovšem zvláštní pohled dvou stran, mužů a žen, který je naprosto v jistých věcech rapidně odlišný. Zatímco muži se vidí za každých okolností naprosto perfektní, ženy trápí mnohé „nedostatky“ převážně vsugerované názory na jejich postavu. Znám slečnu, která má dokonale, opravdu dokonale myslím opravdu vážně, krásnou postavu. Je to slečna cca 182 cm vysoká, spalující hnědé oči, dlouhé tmavě hnědé vlasy, krásný úsměv a sametově hebká pokožka i přesto však je slečna nespokojená vůči své postavě.
Snaží se hubnout, kdykoliv se jí zdá, že malinko přibrala a nehodlá nic jíst dokud si nebude se svou váhou opět jistá, neuvědomuje si však jak její tělo tímto trpí. Tato slečna měla v mládí tuším bulimii, bylo to někdy na základní škole a z fotek vím, že se téměř ztrácela před očima. Touto dobou je ji dvacet let a i přes svůj věk je poměrně v tomto ohledu značně nerozumná co se týče jejího těla.
Problém je v tom, že jakkoliv my je vidíme hubené až vychrtlé, ony se vidí tlusté, vsugerovaný názor jenž jim z hlavy nevymluvíme.
Jsme opravdu tak bláhoví a myslíme si, že se dokážeme krásou vyrovnat bohům?? Jsme opravdu tací blázni, že jsme ochotni zničit vlastní zdraví jen pro „hezčí“ pohled na svůj odraz v zrcadle??
Ano opravdu se slečny snaží svou krásou předčit všech sedm divů světa. Opravdu slečnám nezáleží na zdraví když jde o krásu. Jdou si za svým snem, jenž je tělo super modelky, klidně i přes vlastní duševní mrtvolu.
Moje slova mnohé nezmění, ani mé prosby, ale slova a prosby jsou to jediné co jako řadový člověk zmůžu.