Zprávy

Obrázek uživatele PerfectiOn

Útoky větší menšiny

Pokud koukáte na zprávy nebo čtete noviny víte o co se jedná. Já bych Vám to chtěl přiblížit.

Nebyl sem tam když se to stalo a stejně bych tomu nepomohl. Vím jak takové věci vznikají, jelikož dvacet let jsem žil ve stejném prostředím, kdy jste se báli vylézt na ulici.

Obrázek uživatele PerfectiOn

SOPA a PIPA zákony co omezují internet!

SOPA a PIPA jsou názvy Amerických zákonů, které mají omezit pirátství na internetu.
Ale jak vlastně to pirátství omezí? No, myslí si, že to půjde jednoduše tím, že zruší různá uložiště souborů a první na to doplatil megaupload.com. Jak je známo tak megaupload.com byl jedním z největších internetových uložišť a ano lidé tam ukládali spousty nelegálních souborů, filmů, hudby a her.

Bylo by vhodné...

A je to opět tady. Je leden roku 2012 a všichni jsou strašně překvapeni, že napadl sníh. Ono v zimě sníh padá a někteří lidé by si to měli konečně uvědomit.

Jsou překvapeni cestáři, jsou překvapeni všichni lidé. Bohužel někteří nejsou schopni přizpůsobit svou jízdu automobilem stavu silnice. A jak to končí? Nehodami, pokud je to lepší možnost, bez zranění. V horším případě je zranění smrtelné. Rok co rok se tohle děje a je smutné se dívat na to nepochopení a hloupost některých z nás.

Přidejte se, pište... využijte možnost získat honorář za své názory, příspěvky

Přidejte se, pište své příspěvky, povídky, názory, zajímavosti, kritiky na život kolem vás. Hledáme nové redaktorky/redaktory, občasné přispěvovatelé, pošlete své příspěvky přes tyto stránky nebo na redakce@prostorweb.cz.

Obrázek uživatele Kateřina Kočová

DÝŇOVÉ HODY V BOTANICKÉ

Botanická zahrada v pražské Troji nabídla návštěvníkům nezapomenutelné zážitky z výstavy unikátních dýňových exponátů. Výstava dýní, díky které zahrada zaznamenala prudký vzrůst návštěvnosti, ukončila svoji exkluzivní sbírku spolu se začátkem listopadu. Koncem října si především dětští návštěvníci mohli vyrobit z vystavených plodů halloweenskou lucerničku, ještě předtím, než se na oranžové giganty vrhla zvířátka ze Zoo. Letošní dýňová úroda se opravdu povedla!

Obrázek uživatele PerfectiOn

EA Gameshow 2011, byli jsme u toho!!

Zde najdete stručný popis toho co se dalo vidět a slyšet na EA Gameshow v Praze.

8.10.2011 - Začalo to v 11:00 na místě SaSaZu klubu jak jsme již informovali dříve, program se i přes to malinko rozrostl a Vy jste tak měli možnost do 14:00 hrát v poklidu tituly jako NHL a FIFA 12, NFS: RUN!, Battlefield 3, The Sims 3: Mazlíčci nebo očekávanou pecku Mass Effect 3. Proč zmiňuji jen dobu hraní okolo tří hodin?? Sice je možnost hrát až do 19:00, ale právě ve 14:00 začínají prezentace her, které většina z nás očekává.

Obrázek uživatele PerfectiOn

Děkujeme Steve Jobsi!

Rozhodně nikomu z Vás neunikla smrt jednoho velikána, který ohledně informačních technologií spousty z nás ovlivnil.

Obrázek uživatele PerfectiOn

Šluknovský výběžek: Vyhrocené situace

Dne 26.8.2011 se v 17:00 na Lužickém náměstí v Rumburku a na náměstí ve Varnsdorfu uskutečnila demonstrace, která vznikla kvůli romským občanům a jejich přetlaku v Šluknovském výběžku.

Zprávy toho byli plné, já se měl účastnit, bohužel jsem nestíhal časově a nevyšlo to. Celkem toho lituji, jelikož bych mohl podat novinky z vlastních zážitků. Ze zpráv víme asi to že bylo údajně na Lužickém náměstí v Rbk tisíc dvěstě demonstrantů, ale z policejní služebny hlásili jen šestset účastníků. Další fakt, že média přehánějí?

Obrázek uživatele PerfectiOn

Šluknovský výběžek středem pozornosti

Říká se "Lepší pozdě, než-li později." s ohledem na situaci ve Šluknově a okolí je už hodně pozdě, proto jakákoliv nevole dána najevo je označována za extrémistickou, protizákonnou a rasistickou.

Syndikovat obsah