Tvůrčí krize?!

Tak a co teď? Poměrně dosti naivně jsem si myslela, že napsat článek zvládnu levou zadní. Proto jsem se sem taky zaregistrovala. Řečí mám vždy plnou pusu, nikdy mi nedělalo větší potíže se projevit a sdělit svůj názor, takže proč se se nepřihlásit a nepsat co mě zaujalo? No jo, jenže když tady sedím u svého miniaturního vydání netbooku tak mi moje nápady na témata o čem psát rezolutně haní rozum. Je to jakobych všechny své nápady postavila do řady a rozum je střílel puškou té nejvyšší ráže.

Jak správně odhadnout, co by čtenáře bavilo, zajímalo a čemu by věnovali svůj drahocenný čas a přečetli si to? Tématicky pravděpodobně vládne sex (jak jsem se dočetla, tak napsáním tohoto slůvka jsem právě zaujala čtenářovu pozornost a článek si přečte - osobní dodatek -> u mužů se dá toto praktikovat téměř bezvýlučně :)).

Klidně bych si v tomto ohledu nechala poradit, takže pokud byste měli nějaké téma, které byste rádi probrali, tak sem s ním! Ráda budu diskutovat a psát příspěvky - jednak pro mou ukecanost, ale především proto, neboť píšu bakalářku a jakoukoli záminku k odběhnutí od práce s radostí kvituji (zajímavé slovo mimochodem =D). Vlastně i tenhle příspěvek vznikl proto, že jsem si prostě dala pauzu od bakalářky.

Komentáře

sex

tam sem s tím sexem a pak jaké je to být ženou:-)))