Pište! Využijte možnost zveřejnit své příspěvky!

Obrázek uživatele Kamil.Mrazek

Milí čtenáři, přispěvovatelé, nejen studenti,
blíží se konec rok 2010 a rádi bychom znali vaše zážitky, postřehy, zajímavosti, názory na cokoliv, co se událo nebo děje. Pokud vás nic nenapadne, budeme rádi za napsaní vašich plánů, očekávání a myšlenek do dalších let. A co je důležitější? Pokud máte cokoliv, s čím byste se chtěli podělit se čtenáři, pak není nic jednoduššího než nám to zaslat. Nenechávejte si názory pro sebe v šuplíku a v hlavě. Máte jedinečnou šanci ovlivňovat svými texty lidi nejen kolem sebe a svými příspěvky nadchnout dospělé čtenáře a své vrstevníky.
Vaše názory, povídky, básně, fejetony a příspěvky různých stylů rádi zveřejníme zde a také v regionálním tisku, s kterým spolupracujeme na tvorbě studentské rubriky.
A mimo jiné, studentský časopis PROSTOR byl vybrán Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj informací, který patří mezi kulturní dědictví a redakce podepsala smlouvu o pravidelné archivaci časopisu a zpracovávání archívu k zpřístupnění uživatelům při studování nejen v knihovnách.
Veškeré vaše příspěvky se oficiálně stávají součásti národního kulturního dědictví pro další generace. Studenti a čtenáři i za 500 let si budou moci číst vaše texty. Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost mít jako autoři své příspěvky mezi českým kulturním dědictvím a být zapsání do historie navěky.
Vaše texty, názory, povídky, básně, fejetony a příspěvky libovolného stylu můžete posílat do redakce na email redakce@prostorweb.cz nebo jednoduše po registraci (vaše uživatelské jméno, resp. podpis u článků může být s diakritikou a mezerami) přes redakční systém časopisu PROSTOR na (). V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte s námi komunikovat, protože studentská rubrika je tady pro vás a za zveřejnění vašich příspěvků je možné získat i menší motivační honoráře.
My a hlavně čtenáři se těší na vaše příspěvky, které si zde přečtou. Pište své názory a texty, využijte možnost publikovat pro širokou veřejnost!