Důvod vstát!

Obrázek uživatele PerfectiOn

V životě si člověk musí najít něco pro co bude každý den vstávat. Napsat nebo to říci je jednodušší než to udělat respektive než něco takového najít.

Je spousty věcí, kvůli nimž se ráno vyhrabete z postele, a nemyslím tím zrovna každodenní povinnosti jako škola nebo práce. Potřebujeme také něco co nám ten den v průběhu povinností také zpříjemní. To mohou obstarávat třeba přátelé, lidé, které potkáváte každý den a díky nim se cítíte dobře. Nemáte nikoho takového? Pak je tu další možnost. Vstávat každý den kvůli někomu nebo něčemu co se Vám dostane na konci pracovního týdne, řekněme třeba v pátek večer, na který se obzvláště těším pravidelně již tři roky.

Spousta z nás se upne na nějakou osobu, a to je pak právě ten důvod, proč se vůbec každé ráno vyhrabat z pevnosti našich peřin a polštářů.

Zásadní otázka, jenž vyplouvá na povrch. Co, když o náš důvod vstát přijdeme? Dá se to nějak nahradit? Říkám ano. Není to však tak jednoduché neboť svým způsobem, pokud se k něčemu upneme vytvoříme si s danou věcí nebo osobou pouto, možná podobné poutu Lásky. Poté je to opravdu vcelku boj.

Pokud miluješ a jsi milován máš vyhráno!

Jo je to tak. Láska je ten nejkrásnější důvod se ráno vykopat z postele a je už jedno jestli svou Lásku potkáváte v práci, ve škole nebo doma, je důležité, že jí máte. Mluvím tu tedy o té vzájemné, i když Láska, označme ji třeba jako platonickou, má také něco stále do sebe.

Proto ať již pracujete kdekoliv, studujete cokoliv nebo žijete na druhé straně polokoule, najděte si něco nebo někoho kvůli čemu budete vstávat. Jedině to vám zajistí, že nepůjdete ke dnu.

S přáním krásného dne a příjemného hledání,

PerfectiOn!