Jak se Vám líbí rubrika Studentský svět?

Obrázek uživatele Kamil.Mrazek

Jak se Vám líbí rubrika Studentský svět? Co byste změnili či ponechali, jaké máte názory na zveřejňování výtvorů, kritiky, recenzí, básní mladých lidí v časopisech a novinách? Vyjadřete svůj názor na studentskou rubriku.

Obrázek uživatele souriante

můj názor

zdravím všechny příznivce i ty, co s psaním mladých lidí až tak nadšeni nejsou. Já si myslím, že v dnešní době je dobré znát postoj jak zkušených redaktorů, tak "mláďat", která mohou přinést nový nebo trochu jiný pohled na svět, ten svýma očima.

souhlasím

Máš naprostou pravdu, i když na druhou stranu je fakt, že ti mladí občas píšou úplně mimo mísu, ale prostor by se jim každopádně dát měl - vždyť já chci taky říct svůj názor, i když mezi ty nejmladší už nepatřím

chtěl bych se zeptat, proč

chtěl bych se zeptat, proč už je v hutníku pro mladé jen půl stránky? to je skandál

Obrázek uživatele Kamil.Mrazek

Slyšel jsem o tom, zhrozil

Slyšel jsem o tom, zhrozil jsem se, ale ještě jsem ten nový "Hutník" neviděl.
Já bych rád řekl proč, ale to bych byl vulgární... Nicméně nesouhlasím s tím, ale nikdo se nás neptal. Bylo to postavené jako hotová věc. A netuším, co redakci Třineckého hutníku vedlo zmenšit Studentský svět a dát pod to nějaký dětský koutek? Kdo to bude vlastně číst a o čem se tam píše a bude psát?

spíš si asi někdo

spíš si asi někdo uvědomil, že to stojí za hovno

Studentský svět

Milý šéfredaktore,
blahopřeji Vám! To co jste prezentoval ve školním časopise Prostor a v týdeníku Hutník v rubrice Studentský svět jsem vždy považoval hnůj nad hnoje. Netušil jsem jak hluboce se mýlím. V poslední době jsem začal podrobněji sledovat Vaše počínání a musel jsem změnit názor. Už je tomu nějaký čas co jste opustil třinecké gymnázium. Všichni si tehdy oddychli - studenti i profesoři. Všichni si tehdy mysleli, že se Vás zbavili. Nebyl jste dobrý novinář, nebyl jste dobrý správce sítě a nebyl jste ani dobrý člověk. Rubrika Studentský svět přepsala dějiny. Není divu, že dnes se v Třinci nikdo na studenty hezky ani nepodívá. To co několik desetiletí budovali naši předchůdci a sice všeobecné povědomí, že studenti jsou inteligentní, se Vám bez větších potíží podařilo rozbít za pár týdnů. I proto Vám blahopřeji. Ale jako hlavní důvod mých gratulací přijměte prosím fakt, že v poslední době jsem přehodnotil můj výše zmíněný názor na Vaše "žurnalistické" počínání. Opravdu se nehodí abych nejhodnodnotnější organické hnojivo srovnával s něčím takovým jako jsou Vaše články postrádající špetku intelektu a sahající daleko za hranice lidské důstojnosti.
Ještě jednou blahopřeji...

"Není divu, že dnes se v

"Není divu, že dnes se v Třinci nikdo na studenty hezky ani nepodívá. To co několik desetiletí budovali naši předchůdci a sice všeobecné povědomí, že studenti jsou inteligentní, se Vám bez větších potíží podařilo rozbít za pár týdnů."

Za pár týdnů rozbil představu, že jsou studenti v Třinci inteligentní. Koukám, že Kamil bortí mýty. Taky se na studenty dobře nepodívám. Studenty gymnázia můžu dnes srovnávat se studenty učilišť, s tím rozdílem, že gymnazisté jsou plní pýchy a nosí hlavu v oblacích.

Obrázek uživatele Kamil.Mrazek

děkuji

:-))) děkuji. Každý má své příznivce a odpůrce a já budu pořád opakovat jedno: nebráním Vám ani nikomu jinému, jak říkáte, vylepšit všeobecné povědomí např. Vašimi články. Budu jen velmi rád.
Kritizovat je vždy lehčí než s tím něco fakticky udělat. Až se zapojíte do věcí, které kritizujete, pak určitě již budete nebo nebudete mít důvod kritiky. A zmiňovat se o věcech, o kterých také nic nevíte, není hodno inteligentního člověka, za kterého se, jak je vidět, považujete.

dopis

myslím, že jsme tu posílali dopis. jako obvykle se kamil vyhýbá konstruktivní kritice a hraje si na spasitele

Obrázek uživatele Kamil.Mrazek

samozřejmě

Konstruktivní kritice se budu věnovat, pokud budou konstruktivní dopisy ...

spíš až budeš mít

spíš až budeš mít konstruktívní argumenty, které jak vidno nemáš

Obrázek uživatele Kamil.Mrazek

smekám

tys na to kápnul, gratuluji